מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

טענות קשות על האתר ברשת

פורום זה מיועד במיוחד למשתמשי האתר
http://www.otzar.org/otzar.asp
חכם תחכמוני

טענות קשות על האתר ברשת

הודעהעל ידי חכם תחכמוני » ד' אפריל 06, 2011 1:51 pm

רכשתי ממיטב כספי מנוי על האתר ואיני מקבל את אשר מגיע לי מריבוי התקלות הממררות את את השהות באתר.
א] הרבה פעמים אף אחרי שאני מתחבר ואף שמי רשום למעלה ממשיך האתר להתייחס אלי כאורח פורח ואין לי מוצא אלא לצאת ולהתחבר שוב.
ב]אף כשכבר סו''ס אני משתמש רשום לפתע באמצע ספר יכול להיות 10-20 עמודים שאינם ניתנים לצפייה סתם כך ללא סיבה הנראית לעין [והעמודים שאחרי זה מופיעים רגיל-פלא!!!], ולפעמים ספר שלם נחסם ממני כאילו הוא אינו ברשימה של החבילה שלי אף שהוא כן בתוך החבילה [לשם איזון נציין שאף הפוך קורה לי שספר של מוסד הרב קוק שאינו בחבילתי נפתח בפני כמנוי]
ג] ועל כולנה זה שירות התמיכה הגרוע אותו אני מקבל, לא מיבעי על כך ששעותי העיקריות הם בערב [וחושבני שכך הם הרבה מעמך ישראל] ובהם אין לי שום אפשרות לקבל תמיכה ועזרה אלא אף בשעות הרשמיות ההמתנה מורטת עצבים ופעמים שאינו מקבל אלא אפשרות להשאיר הודעה ללא מענה אנושי, ואף כשהשארתי הודעה אף למעלה מיממה לאחמ''כ לא טורחים לשוב אלי!!!
חושבני ששרות כזה היה מתאים לתקופה בה היה האתר חינם אך לא כעת.

חד וחלק

Re: טענות קשות על האתר ברשת

הודעהעל ידי חד וחלק » ד' אפריל 06, 2011 2:00 pm

לפני כמה ימים רכשתי מנוי ליום, ואכן גם אני נוכחתי בצדקת טענות 1 ו2.
הייתי צריך כמה פעמים לצאת ולהכנס, וכן ספרים שונים לא נפתחו.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' אפריל 06, 2011 2:02 pm

העברנו את תלונתך להנהלה וזו תגובתה:
נשגב מבינתנו, אחרי האשכול שפתח בעבר, איך הוא עדיין ממשיך לרכוש את מוצרינו.
נא להתקשר למשרד על מנת להזדכות עבור התשלום ששילמת על המקוון, ונבקשך לא להשתמש יותר בשירותינו הגרועים. כל שימוש מכאן ואילך הוא על אחריותך הבלעדית.
viewtopic.php?f=11&t=1043&p=8228&hilit=%D7%9B%D7%A1%D7%A4%D7%9A#p6374

חכם תחכמוני

הודעהעל ידי חכם תחכמוני » ד' אפריל 06, 2011 2:36 pm

ראשית דבר אני רואה שאנשי האוצר החליפו ביני-חכם תחכמוני לבין תחכמוני ולכן קבלתי תגובה חריפה מעט מבעל ה''אוצר'' ואבקש לשנות את התייחסותכם אלי בעקבות טעות זו.[ואלי אאלץ לעשות שינו השם שלא יחשדוני ויחלפוני..]
ולגופו של ענין כמובן שאיני רוצה להתנתק משרות זה מכייון שעדיין תועלתו מרובה ואיני תובע לדין תורה ואף לא כיוצ''ב, אני רק מעלה טענות שהייתי רוצה שיעשו כל טצדקי שבעולם שיוכלו להנאות הנאה מושלמת ממוצר משובח הנ''ל, או שיסבירו ויביארו את מקור הבעיות או כיצד פותרים, כיוון שבסך הכל נגרמת עגמת נפש מרובה שבדיוק ב10 בערב איני מצליח לפתוח ספר ואין לאן לפנות ואילו בתקלה חד פעמית נפגשתי הלא החרשתי אך מריבוי הפעמים, וכפי שראיתי שהצטרף אלי עוד אחד בטענות, הייתי רוצה יותר התייחסות לענין זה, ותקלות הנגרמות. [ולכה''פ שהמענה הטלפוני יהיה פעיל וזמין יותר למשתמשי האתר ושהעונה לא יאמר שיחזרו אלי אלא שישבו שם -בתמיכה- אלו שיודעים לענות]

וכיוון שדיברנו הוסיף לשאול ששמתי לב שבאתר אין ''מאגרים פעילים'' כמו בתוכנה והדבר מאוד חסר[כיוון שלפעמים טובעים בים הספרים ורוצים לסנן מעט], אולי יהיה אפשר להוסיף זאת הרי זה יועיל מאוד, וכמ''כ אין אפשרות לעשות חיפוש רק בספרים מסומנים שזה ג''כ אופציה שימושית מאוד [עכ''פ בשבילי], וכמ''כ אין אפשרות לעשות חיפוש רק בתוכן הספרים, (וכמדומני שאף יש שינויים שלאחר חיפוש כשיוצא התוצאות ומנסים למצוא בתוך התוצאות לפי מחבר או לפי קטגוריה דבר שבתוכנה אפשרי[-לפי קטגוריה אני זוכר שהיה אפשר, ולפי שם נדמה לי גם אבל אינני בטוח-] והוא ג''כ דבר שימושי עכ''פ בשבילי.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' אפריל 06, 2011 4:34 pm

אני מבקש מכל מי שיש לו טענות על האתר ברשת לפנות אלי בפרטי כדי שנוכל ליצור קשר ולהבין את הבעייה.
אנחנו משפרים את האתר מיום ליום ונשמח לגלות את הבעייות,
מי שניזוק בשימושו באתר ומחמת הבעיות לא קיבל את תמורת השימוש, יוכל לקבל הארכה לשימושו.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' אפריל 06, 2011 4:41 pm

אגב אתה יכול לנסות להgלות הודעה באתר או אלי בפרטי ובה פירוט של הספר אותו אינך מצליח לפתוח ואולי אחד מאיתנו (אם הוא נכנס לפורום) יוכל לעזור

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' אפריל 06, 2011 5:29 pm

לאור ההבהרה של חכם תחכמוני, אנו מתנצלים על הטון בו נקטנו, ומקווים שימשיך ליהנות מן התכנה, ונשמח לקבל הערות והצעות לשיפורים.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' אפריל 06, 2011 5:31 pm

וכיוון שדיברנו הוסיף לשאול ששמתי לב שבאתר אין ''מאגרים פעילים'' כמו בתוכנה והדבר מאוד חסר[כיוון שלפעמים טובעים בים הספרים ורוצים לסנן מעט], אולי יהיה אפשר להוסיף זאת הרי זה יועיל מאוד, וכמ''כ אין אפשרות לעשות חיפוש רק בספרים מסומנים שזה ג''כ אופציה שימושית מאוד [עכ''פ בשבילי], וכמ''כ אין אפשרות לעשות חיפוש רק בתוכן הספרים, (וכמדומני שאף יש שינויים שלאחר חיפוש כשיוצא התוצאות ומנסים למצוא בתוך התוצאות לפי מחבר או לפי קטגוריה דבר שבתוכנה אפשרי[-לפי קטגוריה אני זוכר שהיה אפשר, ולפי שם נדמה לי גם אבל אינני בטוח-] והוא ג''כ דבר שימושי עכ''פ בשבילי.

הצעות חשובות אלו נמצאות כבר בטיפול ובעתיד הקרוב בעז"ה (רק זמן מה אחר הפסח) יתווספו לאתר.

חכם תחכמוני

הודעהעל ידי חכם תחכמוני » ד' אפריל 06, 2011 5:43 pm

עוד פרט נוסף הייתי מעוניין לברר אצל אנשי ה''אוצר'' הלא כידוע קודם שנפתח האתר היו משתמשי הרשת משתמשים בתוכנה המקוונת אשר בה היו את כל הפונקציות המדוברות ומשראיתי את ההבדלים ואת האפשריות החסרות הרמתי טלפון לבקש אם אפשר להחליף ולקבל את התוכנה המקוונת ונענתי שהפסיקו שרות זה ורציתי לברר מדוע ולמה? ובפרט שהתוכנה המקוות עצמה עדיין קיימת וניתנת להורדה לנסיון ל40 עמודים הראשונים וא''כ מדוע ולמה לא יוכל מי שמשלם על מנוי לגלוש דרך התוכנה המקוונת על שלל מעלותיה[נכון שיש מעלות באתר שאין בתוכנה אך לדידי התוכנה עדיפה ובוחר יבחר]

חכם תחכמוני

כרגע נצפית תקלה כעין זו שציינתי

הודעהעל ידי חכם תחכמוני » ה' אפריל 07, 2011 11:12 am

אוצר החכמה כתב:יכול לנסות להgלות הודעה באתר או אלי בפרטי ובה פירוט של הספר אותו אינך מצליח לפתוח ואולי אחד מאיתנו (אם הוא נכנס לפורום) יוכל לעזו

כרגע, אני נמצא בספר: "נבואה והשגחה" וכעבור 40 עמודים, אינני יכול לצפות יותר.
אודה לבדיקתכם המהירה - חכם תחכמוני

חזור אל “אוצר החכמה ברשת - האתר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים