מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

הצעת שיפור - טאבים בתוך ספר

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
נחי

הצעת שיפור - טאבים בתוך ספר

הודעהעל ידי נחי » ה' נובמבר 28, 2013 10:35 am

אני מציע הצעה לייעול, והיא שיהיה אפשרות לפתוח ספר אחד, ולעבור בו מעמוד לעמוד בלי שהראשון יסגר, עם טאב או חלון צדדי בתוך הספר וכדומה
למה זה טוב:
לפעמים אני רוצה לדוגמא את סימן ע"ט בשולחן ערוך, ואחד מהמפרשים שולח אותי לעיין בדבריו או בדברי מישהו אחר בסימן ס"ב, ואז כשאני עובר לסימן ס"ב, נעלם הסימן הקודם, ואם אני רוצה להשוות את הדברים, או לעיין בשתי המקורות בו זמנית, אני נצרך, לעבור ולחפש שוב, וגם מאבדים את הריכוז והקישור [אם יש בציונים, זה אמנם יותר קל].
מקווה שהצלחתי להעביר את הצורך בזה, בצורה ברורה, אבקש ממי שרואה את ההודעה הזו, וחושב שיש בה צורך, להצטרף לבקשתי.
ואני בטוח שצוות האוצר העמל לפתח ולייעל, יבין את הצורך לזה, ויעשה את הנצרך.
תודה רבה

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

Re: הצעת שיפור - טאבים בתוך ספר

הודעהעל ידי צוות האוצר » ה' נובמבר 28, 2013 11:14 am

לפי הדוגמא שאתה נותן זה יעזור רק למקרים ספיציפיים ביותר, שההפניה נמצאת אכן נמצאת באותו ספר.
וגם בדוגמא עצמה שנתת, הרי כל השו"ע אינו בכרך אחד ויכול להיות שהסימן שהוא מזכיר [או באחד מנו"כ] נמצא בכרך אחר כך שתהיה חייב לצאת [גם בלי לסגור] ולפתוח ספר אחר.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ה' נובמבר 28, 2013 6:02 pm

נחי כתב:אני מציע הצעה לייעול, והיא שיהיה אפשרות לפתוח ספר אחד, ולעבור בו מעמוד לעמוד בלי שהראשון יסגר, עם טאב או חלון צדדי בתוך הספר וכדומה
למה זה טוב:
לפעמים אני רוצה לדוגמא את סימן ע"ט בשולחן ערוך, ואחד מהמפרשים שולח אותי לעיין בדבריו או בדברי מישהו אחר בסימן ס"ב, ואז כשאני עובר לסימן ס"ב, נעלם הסימן הקודם, ואם אני רוצה להשוות את הדברים, או לעיין בשתי המקורות בו זמנית, אני נצרך, לעבור ולחפש שוב, וגם מאבדים את הריכוז והקישור [אם יש בציונים, זה אמנם יותר קל].
מקווה שהצלחתי להעביר את הצורך בזה, בצורה ברורה, אבקש ממי שרואה את ההודעה הזו, וחושב שיש בה צורך, להצטרף לבקשתי.
ואני בטוח שצוות האוצר העמל לפתח ולייעל, יבין את הצורך לזה, ויעשה את הנצרך.
תודה רבה

לא כל כך הבנתי למה בדיוק הכוונה.
אם פתחת את הספר ולא ראית אותו רק בתצוגה מקדימה הרי שעומדות בפניך שלוש אפשרויות.
לראות את המקום השני בתצוגה מקדימה.
לפתוח עוד עותק של הספר
לנוע בתוך הספר הזה. במקרה כזה אתה יכול לעשות סימניה לעמוד. או יותר קל מזה לחזור לעמוד ע"י הנקודות האדומות המסומנות על הסרגל.

נחי

הודעהעל ידי נחי » ש' נובמבר 30, 2013 11:12 pm

לא כל כך הבנתי למה בדיוק הכוונה.
אם פתחת את הספר ולא ראית אותו רק בתצוגה מקדימה הרי שעומדות בפניך שלוש אפשרויות.
לראות את המקום השני בתצוגה מקדימה. - זה טוב רק אם אני מעונין רק במקום אחד בספר
לפתוח עוד עותק של הספר - זה נכון, אבל אם פתוחים לי כמה וכמה ספרים, ואני מעונין לסימן אחר או מראה מקום אחר בספר, וכשיש כמה ספרים לוקח לפעמים קצת זמן, או צריך תשומת לב, ע"מ שלא להגיע לספר אחר, אלא דוקא למה שאני מעונין.
לנוע בתוך הספר הזה. במקרה כזה אתה יכול לעשות סימניה לעמוד. או יותר קל מזה לחזור לעמוד ע"י הנקודות האדומות המסומנות על הסרגל. האמת שרק מתגובה זו למדתי על האפשרות של הסימון, אני אבדוק את זה, בהחלט. תודה רבה

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים