מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

הנחה למנויים

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
שפה ברורה

הנחה למנויים

הודעהעל ידי שפה ברורה » ה' מאי 02, 2013 1:02 am

אעיז להציע, שכל מי שהיה מנוי כמה וכמה חדשים, יתנו לו הנחה נכבדה כשרוצה לקנות את הדיסק

מה דעתכם בזה?

המדינאי

עוד הצעה: מנוי לא דרך האינטרנט

הודעהעל ידי המדינאי » ד' אוקטובר 09, 2013 10:33 am

אני באופן עקרוני לא רוצה חיבור לאינטרנט, במיוחד עבור הילדים ובני הבית. לא בטוח כמה אני ישתמש עם אוצר החכמה, כי אין לי כל כך הרבה זמן.

בנוסף לזה, כיום כל לפטופ הוא כבר ממילא לא כל כך כשר. ואני רוצה 100% עבור הילדים שלי.

אם הייתה לי הצעה לרכוש מחשב בלי מצלמה ובלי חיבורי אינטרנט כלל, שיש לו את אוצר החכמה מובנה בתוכו ביחד עם המחשב, ועוד תוכנות תורניות כשרות למהדרין (לא סרטים ומשחקים, אלא שיהיה ברוח של "אני לא נבראתי אלא לשמש את קוני"), עבור מחיר של 1800 ש"ח, עם 100 שעות שימוש באוצר החכמה, ייתכן שהייתי קונה ברצון. אחרי 100 שעות שימוש, אחרי "טעמו וראו..", אפשר יהיה להמשיך הלאה.

או אולי חיבור קל לאינטרנט, אבל רק לאתר שכותבים שם חידושי תורה, תוך פיקוח שהכול יהיה אך ורק ברוח התורה. ואולי גם חדשות של מזג אוויר, וזהו.
(אבל אז, יהיה חבל לשלם כל כך הרבה עבור אינטרנט. אולי לחזור למודם הישן שמחבר דרך הטלפון. בשביל לדעת מזג אוויר ולכתוב חידושי תורה זה מספיק שבמספיק. זה יהיה גם פתרון של 100% אינטרנט כשר ללא שום אפשרות אחרת. הטלפון יתחבר אך ורק לאתר מסויים, שיוריד את החידושי תורה האחרונים שחידשו התלמידי חכמים, וישלח את החידושי תורה שחידש המשתמש, ואת מזג האוויר. זה קילובייטים אחדים. יחזיק את הטלפון לשניות או דקות אחדים וזהו).

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים