מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

כמשתמש בתוכנת אוצר החכמה המקוונת - נפגעתי

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
הלוואי

כמשתמש בתוכנת אוצר החכמה המקוונת - נפגעתי

הודעהעל ידי הלוואי » ו' דצמבר 24, 2010 10:33 am

התוכנה המקוונת של אוצר החכמה (לא האתר) מקבלת עדיפות משנית לשאר חלקי האוצר. למרות שיש משתמשים רבים שמשלמים כסף מלא עבור השימוש.

בד"א?

עדכון גירסה 9 יצא כבר בדיסק. למקוון עדיין לא, למה?

כשאחד מהמשתמשים שאל
viewtopic.php?f=11&t=3031
מתי תצא הגירסה, הוא אפילו לא נענה. דומיה.

ועוד, נוספו בשבוע שעבר כ80 ספרים לאתר המקוון. אף אחד לא טרח לעדכן התוכנה, שנותרה ללא הספרים הללו עד כה. האם כל כך מסובך לעדכן את התוכנה, או שמא לאף אחד לא אכפת מהמשתמשים בה? (נ.ב. אין לי מושג מה הספרים שנוספו, ויתכן שאפשר לוותר עליהם).

ועוד, התוכנה נוטה לא להפתח לעיתים קרובות מאד. להתקע המון. וכו'. יש תחושה (ואני מקווה שאני טועה) שבקלות אפשר לתקן את זה, אם רק מישהו יחפוץ בכך. ועולה התחושה האחרת כנגדה, שאין מי שחפץ.

מקווה שאזכה למענה.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

Re: כמשתמש בתוכנת אוצר החכמה המקוונת - נפגעתי

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ו' דצמבר 24, 2010 12:18 pm

הלוואי כתב:התוכנה המקוונת של אוצר החכמה (לא האתר) מקבלת עדיפות משנית לשאר חלקי האוצר. למרות שיש משתמשים רבים שמשלמים כסף מלא עבור השימוש.
בד"א?
עדכון גירסה 9 יצא כבר בדיסק. למקוון עדיין לא, למה?

לידיעתך: אוצר החכמה בדיסק עדיין לא יצא לאור. למרות שהודענו מזמן על יציאתו לאור. רק בשבוע הבא הוא יצא לאור, ואחריו תצא גם התוכנה המקוונת של גירסא 9.0 לאור.
במשך כל השנה, התעדכן האוצר המקוון באלפי ספרים חדשים. כאשר משתמשי הדיסק עדיין לא קיבלו אפילו ספר אחד חדש מאותם שמשתמשי המקוון משתמשים בהם כבר שנה שלימה.
כשאחד מהמשתמשים שאל
viewtopic.php?f=11&t=3031
מתי תצא הגירסה, הוא אפילו לא נענה. דומיה.

כתשובה לשאלתך: ראה כאן למשל: viewtopic.php?f=11&t=2737&p=19749&hilit=%D7%92%D7%99%D7%A8%D7%A1%D7%94+9#p19749
אל תצפה לקבל תשובה על כל שאלה שנשאלת כאן בפורום. אם לא קיבלת מענה, אתה יכול להתקשר למשרדנו 02-5866078 רב קווי. אני בטוח שישמחו לענות לשאלותיך.
אבל העיקר והנכון, בכל שנה מתעכבת הוצאת הגירסה לאור מסיבות שונות ומשונות, ועד הרגע האחרון אנחנו לא יכולים להיות בטוחים שאכן מחר תצא הגירסה.
ועוד, נוספו בשבוע שעבר כ80 ספרים לאתר המקוון. אף אחד לא טרח לעדכן התוכנה, שנותרה ללא הספרים הללו עד כה. האם כל כך מסובך לעדכן את התוכנה, או שמא לאף אחד לא אכפת מהמשתמשים בה? (נ.ב. אין לי מושג מה הספרים שנוספו, ויתכן שאפשר לוותר עליהם).

אתה טועה, לא נוספו ספרים במקוון, פשוט החלפנו שרת לאוצר המקוון על מנת להוריד את העומס, ועם ההעברה השתרבבה רשימה מוטעית עם ספרים שאינם קיימים כלל במאגר. כרגע אין הפרש של 80 ספרים.
גם אם יהיה הפרש של 80 ספרים, ואני מאמין שיתכן ויהיה פה ושם הפרש בין האתר לבין התוכנה, אין זה אומר "שלא אכפת לנו מהמשתמשים בה", אין בידינו להסביר ולבאר כל צעד וכל תהליך שאנחנו מבצעים. הדברים אינם מתעדכנים באופן אוטומטי ולפעמים יכול לעבור פרק זמן מסויים בין התהליכים. וסוף סוף אסור לשכוח שגם אנחנו בני אדם אנחנו ולפעמים קורות טעויות אנוש, כך שעל הפרש של 80 ספרים שהיה למשך שלשה ימים, לא נאה ולא יאה להסיק "שמא לא אכפת מהמשתמשים?".

ועוד, התוכנה נוטה לא להפתח לעיתים קרובות מאד. להתקע המון. וכו'. יש תחושה (ואני מקווה שאני טועה) שבקלות אפשר לתקן את זה, אם רק מישהו יחפוץ בכך. ועולה התחושה האחרת כנגדה, שאין מי שחפץ.

כאן אתה ממש נסחף. אם היה אפשר לתקן בקלות, היינו מתקנים, אנחנו עובדים לילות כימים לתקן ולשפר. אנא נסה ללמד זכות, באמת יש על מה.[b]

שומר מסורת

הודעהעל ידי שומר מסורת » ש' דצמבר 25, 2010 6:57 pm

דא"ג טיפ קטן למעדכנים בתור מעדכן ותיק, אל תרוצו לעדכן מיד, חכו שבוע שבועים לאחר שיתגלו הלקוים, עד היום נצרכתי לצערי לקבל דיסק עם תיקונים מדי שנה בשנה, השנה החלטתי להמתין, [אולי עד תמוז...]

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ש' דצמבר 25, 2010 8:01 pm

שומר מסורת כתב:דא"ג טיפ קטן למעדכנים בתור מעדכן ותיק, אל תרוצו לעדכן מיד, חכו שבוע שבועים לאחר שיתגלו הלקוים, עד היום נצרכתי לצערי לקבל דיסק עם תיקונים מדי שנה בשנה, השנה החלטתי להמתין, [אולי עד תמוז...]

גם אנחנו מצטרפים להמלצתו של שומר מסורת.
מי שניחן בסבלנות, עדיף לו להמתין!! מומלץ בחום.

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ש' דצמבר 25, 2010 9:10 pm

ולמי שיש סבלנות, ממולץ להמתין עד לגירסה 15 ... זה גם יותר חסכוני.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ב' דצמבר 19, 2011 4:55 pm

לעומת זאת מי שלא ניחן בסבלנות ייהנה מהשיפורים מייד, וזה גם משהו!

הלוואי

הודעהעל ידי הלוואי » ג' דצמבר 20, 2011 3:36 pm

אכן, תגובה מהירה.

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים