מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

הצעה לאוצר החכמה (2)

יש לכם הצעות לשימוש יעיל יותר? חיפוש מוצלח יותר? חלקו זאת עם כולנו
גלילי

הצעה לאוצר החכמה (2)

הודעהעל ידי גלילי » א' מאי 30, 2010 11:08 am

בתור הצעה, שיאפשרו למי שרכש את הגירסה האחרונה (כרגע גירסה 8) הרשאה למקוון עד שתופיע הגירסה החדשה.
למה שלא יהנו לפחות מהספרים החדשים בינתיים?!

חכם באשי

Re: הצעה לאוצר החכמה (2)

הודעהעל ידי חכם באשי » א' מאי 30, 2010 12:14 pm

רעיון אדיר. וכדי שאנשי האוצר לא יחששו מהפסד ממון, הם יכולים להוסיף תנאי כזה:
רק מי שקנה את הגירסא האחרונה ומתחייב לקנות מיד את הגירסא החדשה, לכשתצא.

חיים

הודעהעל ידי חיים » א' מאי 30, 2010 12:31 pm

מה הפסד ממון יהיה אם ישתמשו במקוון עד הופעת הגרסה החדשה. עד ולא עד בכלל. דבר שאי אפשר לקנותו הרי זה בכלל "זה נהנה וזה לא חסר".

ותיק

הודעהעל ידי ותיק » א' מאי 30, 2010 1:06 pm

את האמת, שאני הייתי בטוח שלרוכשי התוכנה יש אישור וודאי במקוון! לא העלתי על דעתי אחרת?!! הרי בכל אופן הוזלנו מכיסינו אלפי שקלים, ומדוע שלא נקבל את השירות הזה?! שהרי לריפרוף מהיר אין כמו המקוון, והשימוש כמו חיפוש וכו' ייעשה בתוכנה, ומה נדהמתי בשומעי שזה לא כך!
אוי באמת!? וכי בגלל שהמקוון מעודכן יותר מהתוכנה, ויש חשש להפסד מועט של ממון, בגלל זה לא נקבל את השירות!?
נקוה מאד שהמצב יתהפך, וכחלק מהשירות לקוחות כלפי הרוכשים, יהנו וודאי הרוכשים מצפיה במקוון.

נויירא

הודעהעל ידי נויירא » ב' מאי 31, 2010 8:52 pm

גם אני כמוכם מעוניין בכזה רעיון, זה בהחלט רעיון אדיר, זאת אומרת מתנה אדירה, הייתי אולי מבקש זאת, אבל מכאן לדרוש זאת, להציג כאילו שזה מובן מאליו, שזה שירות מינמלי ללקוחות - זה מוגזם עד הזוי, תדרוש שיפורים במה שיש לך, בתוכנה ובספרים שזכותך בהם, שיפורים בתוכנה וספרים שאתה עתיד לקנות, אך פשוט לקבל עכשיו עוד תוכנה וספרים בלי לקנות זאת, אין בזה טיפת הגיון, אפילו לא נ"ט בר נ"ט, ועוד לעשות זאת ברבים ולהרוס את התדמית - אינו אלא עוול, קנית מקרר והוא לא הסכים להביא לך אפילו סיגריה האם הוגן לפרסם זאת כתלונה.

ואפרט: שירות לקוחות מתחלק לחובה, הוגן, מתנות, כדלהלן:

אכן ודאי יש כזו תלונה של 'השרות שם על הפנים', ולא רק על המחויבויות ללקוח, אלא גם על כל דבר המתבקש מצרכי הלקוח, הכולל אדיבות בקשר ביניהם ללקוח, לא לחסום ביקורת, לקבל דרישות לשיפור, אמינות לשמור על המילה [הכולל עמידה בזמנים וכדו'], לא לנצל את האותיות הקטנות בלי סיבה ראויה לכשעצמה [אלא מחמת רווחי החברה], ובמידה מסויימת תיקון תקלות צדדיות, כל זה מלבד היותם עצה טובה לחברה המעוניינת בלקוחות, אך הם הוגנים מצד עצמם, הם צרכים של הלקוח מאז שנכנס לעיסקה.

בשונה מהמושג מועדון לקוחות, מבצעים וחבילות, מתנות דרך 'היפראקטיבי' הגרלות וכדו', שאין בהם משום הגינות [אף אחרי שהם מקובלים בשוק], אלא הם נטו עיצה לחברה לגרוף לקוחות, אין בהם מקום לדרישה אלא מקסימום לאכזבה כשציפית לכך, וכמובן נזכור, שכל החברות נותנות את ההטבות בדברים צדדיים, המוצר אחר או מתנה מכיוון שונה, אף פעם לא תקבל הנחה בחשבונית הגז, או השתתפות סמלית של ישראכרט בהוצאות.

האוצר שלנו מעניק שירות לקוחות מעולה והוגן, על כל חלקיו המפורטים לעיל, ובהחלט זה לא אמור לכלול מנוי למקוון \ אפשרות לעדכון הספרים וכדו', ואף בתור מועדון לקוחות לא הייתם מקבלים אלא מתנות מהצד, ומלבד שאין להם צורך במועדון מאחר שמי שצריך את האוצר קונה אצלם, ומי שאינו צריך לא ישקיע סכומים כאלה בגלל מתנה מסכנה.

מאחר ודברים דומים חוזרים על עצמם בפורום רבות, אמרתי לבאר - כלימוד זכות - את כוונת המבקשים, להסביר למה בכ"ז דוקא לגבי אוצרנו רבו המתלוננים והדורשים, להזכיר לכם מה כוונתכם, ולהזכיר לאוצרניקים שלנו איך זה יפסק.

כמובן אפתח שהכל פסיכולוגי, כלל ידוע הוא אצל סוכני מכירות, 'אתה מקבל הכל כמה שאתה משלם ככה אתה מקבל', כשאדם קונה משהו -ובמיוחד כששילם עליו הרבה - והוא רואה את האפשרויות ליותר אך מוגבל מהם, חושיו מיד יתחדדו יזעקו הן שילמתי טבין ותקילין, הוא צריך את התחושה ש'הכמה שהוא שילם ככה הוא מקבל' זה לקבל הכל, כואב לאדם ההגבלות החיצוניות בעיקר כשהוא שילם + והוא בעלים על העיקר, מגבילים לו את שלו, בזה העדיפות בחסימת אפשרות בתוכנה ע"י חסימת הלחצן [כשהוא מקבל גוון אחר כלא פעיל] מעל ידי הודעת אזהרה על תקלה, בכל תוכנה המהדורה הפחותה אין בה את הלחצנים של המהדורה המלאה, רק באוכל משאירים ללקוח טעם לעוד.

באוצר שלנו, הספרים החדשים מגרים אותנו במקוון, בעלי גירסאות קודמות רואים את הגירסה במעודכנת במקוון [ברור שהאברכים הטהורים שלא טעמו טעם אינטרנט לא חולמים על לקבל עדכונים של הספרים שהאוצר סורקים לבנתיים], גבאי האוצר מגלים שאיפות ממאחורי הפרגוד, בהדפסה לפידיאף אפשר למלא הפרשי עמודים כרצונך אך כשאתה מפעיל אתה מגלה הגבלה, מסיבה זו הצנזורה מפריעה הרבה יותר בספר \ מאמר שהיה ונעלם, ועוד דוגמאות.

אני לא ייעץ לאוצר להפסיק להציג את ההוספות, מאחר וזה שימושי לכולנו, גם המידע מאחורי הפרגוד שימושי, וברור שגם האוצר מרוויח מזה, והרבה מההגבלות מוכרחים לבלוט כהגבלה, אלא שתכל'ס זה משאיר אותנו, הלקוחות, בתחושה קשה, צריך לחשוב על עצה, ואולי על מועדון לקוחות שבהחלט יעזור לכך במידה מסויימת, אף שאין כאן את הסיבה הרגילה למועדון.

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ב' מאי 31, 2010 9:21 pm

נויירא,
אתה נוסע הרבה?

גלילי

הודעהעל ידי גלילי » ב' מאי 31, 2010 10:41 pm

חכם באשי כתב:נויירא,
אתה נוסע הרבה?

וגם קצת נסחף.....

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ג' יוני 01, 2010 6:46 pm

רעיונות שונים בנושא הזה מתגלגלים אצלנו מאז שנפתח האוצר המקוון
בהכירנו את אוהבי הספר שעבורם כל ספר חדש הוא בבחינת מילתא אלבישייהו יקירא
נבחן בעז"ה שוב את הדברים

גלילי

הודעהעל ידי גלילי » ג' יוני 01, 2010 7:23 pm

אוצר החכמה כתב:רעיונות שונים בנושא הזה מתגלגלים אצלנו מאז שנפתח האוצר המקוון
בהכירנו את אוהבי הספר שעבורם כל ספר חדש הוא בבחינת מילתא אלבישייהו יקירא
נבחן בעז"ה שוב את הדברים

יישר כח!
וגם רצוני להודות לכם על האפשרות לצפות בכל דפי הספרים (באם אינני טועה) בתוכנה המקוונת.

נויירא

הודעהעל ידי נויירא » ו' יוני 04, 2010 1:43 am

לפעמים אני סתם עייף.........

כמו עכשיו.

נשמע שאתם שואלים את עצמכם, אז היכן הודעות המקצרות את תוכנם מזמנים קטנים כמו כולם, הריני להודיע שבכתיבת דעה אין מקום לקיצור, אין תועלת בהודעות קטנטנות, מהבעת דעה בהודעה קצרצרה לא יוצא כלום, בין אם נקצצו הנתונים [הוכחות בלע"ז] ובין כשהקיצוצים בהיקף, אי אפשר לשכנע ולהוכיח בלי נתונים, אך גם הטיפש שיקבל כל דעה מוצעת, סתם יצא מבולבל כל עוד זה לא יקיף את פירוט הבעיות והצדדים, ואת מרחב הנושאים שנקודה זו מגיע אליהם, המטרה בהצגת דעה בפני האחר הינה להעמיד אותו על דעה זו, ולא אך לרסס אותו באפשרויות וספיקות, ואמנם קצרי הדעת והסבלנות, אלה ששכחו לקחת את הריטלין בבוקר, לא יזכו לקרוא את נאומי, מ"מ עדיף רווח לחצאין מכלום לא.

"רוב המבוכות באות לעולם רק מפני האנשים שהם מסתפקים בדעות קצובות ומוגבלות ואינם חפצים להטריח את כח המחשבה שלהם לשוטט בכל המרחב של הרעיון" [ראי"ה קוק, למי שכבר יש לו את הספר זה בלנבוכי הדור פנ"ג].

כמובן שגם הודעות קצרות משמשות להעלות אפשרויות, להוסיף צדדים ומקרים וכמובן מידע, להעצים את המבוכה שמכך ניתן לגשת לליבונה, כשאין לי דעה בנושא ודאי אעשה כך, אא"כ אשאיר זאת לאחרים, לדאבוני אינני מוצלח בזה, אני לא מגיע לקרסוליים של מטרידי הגרחי"ק בלהמציא ספיקות.

נ.ב. אני לא בא לפרט את סדר יומי, ולא להצדיק או להרשיע את הצדיק, אלא ללמדכם שאני לא מפרגן לכם זמן יקר, אלא זמן מכור מראש: אכן לעת עתה ל"ע כל בוקר וערב יש לי נסיעה ארוכה ארוכה, אחרי מיעוט שינה תוך כדי פת במלח ושמיעת האוזן אני מעיין במאמרים שונים מתעדכן מהאוטלוק ולבסוף משביע את המקלדת [ת'קולמוס אני לא מצליח לבנתיים להשביע] מטריד אותכם ונותן לכם חומר קריאה, וזה חוץ מהבקרים העייפים והזמנים שהיצה"ר גונב פה ושם.

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ו' יוני 04, 2010 2:14 am

חברי הפורום שוקלים להציע לך עבודה סמוך לביתך,
כך שנחסוך ממך את הנסיעות הארוכות,
ומאיתנו - את הדרשות הארוכות.

אני מחבב את רעיונותיך, וגם זוכר לך את חסדך על שגילית את אוזני (ומסכי) לדאצ'ה,
אבל, באמת, אתה לא יכול לכתוב יותר ברור.
אולי אתה משביע את המקלדת בהשבעה מידי נמרצת, והיא יוצאת מכלל שליטה...
תנסה לחפש באוצה"ח איזה מיני-השבעה, משהו שיתאים לקוראי הפורום שאינם מסוגלים לעיין בהודעות כה ארוכות.

נויירא

הודעהעל ידי נויירא » ו' יוני 04, 2010 3:44 am

לדעתי לא ניתן ללבן נושא בלי היקף הנושאים הנוגעים אליו.
אני לא לוקח אישית, אלא שככה זה, רק כך ניתן ללבן נושא.

למעשה, כנראה שזכות הרבים עמד לכך
נסיעותי הארוכות יפסקו בקרוב, אני חוזר לביתי, ולניקים תהא אורה ושמחה
לא תהא לי ברירה אלא להפסיק

הפורש מכם באהבה 
נערך לאחרונה על ידי נויירא ב ו' יוני 04, 2010 6:20 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.

המעיין

הודעהעל ידי המעיין » ו' יוני 04, 2010 7:11 am

מה איכפת לכם שכותבים בארוכה וכי מישהו מכריחכם לקרא

אברך

הודעהעל ידי אברך » ו' יוני 04, 2010 8:28 am

אני דווקא מאד נהנה מהודעתיו הארוכות של נוויייררא, בדר"כ זה הודעות מענינות עם חומר מרתק.
בדר"כ מי שכותב קצר מגלה שהבאים אחריו שמגיבים על דבריו שואלים שאלות שהוא כלל לא התכוין להם, ורק בגלל שהוא קיצר הם לא הובנו כראוי.
בהצלחה נוירא בהמשך כתיבתך הנפלאה להנאת אלו שנהנים.

גלילי

הודעהעל ידי גלילי » ו' יוני 04, 2010 5:03 pm

ואל תפרוש מן הציבור.....

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ו' יוני 04, 2010 5:06 pm

אין זה 'ציבור' שאסור לפרוש ממנו, בסך הכל, אדם אחד עם כמה ניקים...

מבי מדרשא

הודעהעל ידי מבי מדרשא » ב' יוני 07, 2010 4:24 pm

גם אני אצטרף להנ"ל, עם שינוי קטן. אין זה משנה אם הרוכש רכש את התוכנה המעודכנת ביותר או לפניה. בסופו של דבר יהיה אשר יהיה הוא הוזיל מכיסו אלפי שקלים. ולכך היה מן ההתחשבות שיאפשרו לו, או יותר נכון, לנו, גישה חופשית למקוון, או לכל הפחות מוגבלת למספר העמודים שניתן להדפיס משם או משהו בסגנון.
זאת ועוד לבד מהענין הזה והעלות העצומה של השדרוגים. לא היה מזיק אם פעם בכמה זמן היא עושים משהו, הגרלה על שדרוג או משהו בסגנון, ביןכל רוכשי האוצר לדורותיו. ונותנים תחושה שבאמת רוכשי האוצר שהוזילו מממונם חשובים לבעליו.

גדול_בישראל

הודעהעל ידי גדול_בישראל » ב' יוני 14, 2010 10:50 pm

גלילי כתב:בתור הצעה, שיאפשרו למי שרכש את הגירסה האחרונה (כרגע גירסה 8) הרשאה למקוון עד שתופיע הגירסה החדשה.
למה שלא יהנו לפחות מהספרים החדשים בינתיים?!

במקוון מוסיפים ספרים כל הזמן?
אם כן אני מצטרף לבקשה!

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות ליעול ושיפור השימוש בתוכנה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים