מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

מבקשי תורה

נתקלתם בספר החסר באוצר? הודיעו לנו על כך!
יצג

מבקשי תורה

הודעהעל ידי יצג » ג' פברואר 08, 2011 7:49 pm

אולי אפשר לקבל רשות להכניס את הקובץ מבקשי תורה בעריכת הרב רוטר, ובפרט את ספרי הזכרון.

סמל אישי של המשתמש
צוות האוצר
מנהל האתר

Re: מבקשי תורה

הודעהעל ידי צוות האוצר » ד' פברואר 09, 2011 10:17 am

נכון להיום, אין שום סיכוי.

צורבא מרבנן

הודעהעל ידי צורבא מרבנן » ד' פברואר 09, 2011 5:41 pm

שאלתי פעם את הרב רוטר למה הספרים שלו לא נמצאים באוצר, התשובה היתה שכל מי שרוצה להרויח על הספרים שלו לא מכניס אותם לאוצר

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ד' פברואר 09, 2011 5:46 pm

צורבא מרבנן כתב:שאלתי פעם את הרב רוטר למה הספרים שלו לא נמצאים באוצר, התשובה היתה שכל מי שרוצה להרויח על הספרים שלו לא מכניס אותם לאוצר

לדעתי, אין הדבר נכון, ועכ"פ לא בכל הספרים.

צורבא מרבנן

הודעהעל ידי צורבא מרבנן » ד' פברואר 09, 2011 5:56 pm

באמת הדבר תלוי איזה ספרים, ישנם ספרים שכשאתה רואה באוצר שהם קיימים ואתה זקוק להם אתה קונה אותם והמחבר הרויח פרסומת לספרו, וישנם ספרים שלא היית קונה אותם בין כה וכה ובזה המחבר מרויח שלומדים בספריו ואילולא האוצר לא היו לומדים כלל בספרו, לא כל מחבר עושה את החשבון הנכון וישנם כאלה שמרגישים בזה פספוס לתת לאנשים בחינם את ספרם, לא נראה לי שבאמת יש מי שמפסיד מזה שנותן את ספרו לאוצר ומזכה את הרבים. אני אישית מכיר את זה מקרוב שהספרים שלי נמצאים באוצר ואני זוכה לזכות את הרבים מסתבר שיותר מאילו לא היו באוצר.

אוהב אוצר

הודעהעל ידי אוהב אוצר » ה' פברואר 10, 2011 1:10 am

מי אני שישימו לב לדברי, אבל אוכל לומר כחובב ספרים מילדות, אוי'צרניק בישיבה, אוי'צרניק בכוילל, ספרים שרוצים וצריך ללמוד בהם - לא יעזור צריך אותם פיזית ביד, כך זה אצלי בבית וכך גם בכולל אחרי שתרמו את אוצר החכמה. ואני ממשיך לקנות ספרים כל זמן שיש לי צורך בהם אע"פ שהם באוצר. האוצר מונע ממני לקנות איזה שו"ת שאולי הייתי מעיין בו פעם בחמישים שנה וממאי נפשך לא הייתי קונה אותו, ובזה שעיינתי בו דרך האוצר, ברור שזכה אותו מחבר או מו"ל בזיכוי הרבים של לימוד תורה, וכבר סיפר לי בן של אחד מרבני השכונות המפורסמות בירושלים, שאחרי שהוא נתן לאוצר את ספרי אביו [ברשותו כמובן] הוא קבל תגובות נלהבות מת"ח שזכו להכיר את ספריו שעד לאותה שנה לא ידעו עליהם בכלל.

חזור אל “אוצר החכמה - הצעות לספרים חדשים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 56 אורחים