מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

בעייה ב'אינדקס' של ווינדוס

שיח עורכי ספרים והעוסקים במלאכת הקודש. שאלות, הצעות, עזרה בקריאת כת"י, פתרון וסיוע לבעיות טכניות הקשורות בהפעלת המחשב והתכנות הנלוות
חכם באשי

בעייה ב'אינדקס' של ווינדוס

הודעהעל ידי חכם באשי » ג' מרץ 25, 2014 4:28 pm

נכון שזה לא פורום טכני, אך מכיוון שזה הפורום היחידי שאני רשום בו ושוהים כאן גם חכמים הבקיאים בטיב המחשב, ארשה לעצמי לשאול את השאלה הבאה:
כשאני רושם דבר מה במשבצת של 'התחל', כדי לאתר קובץ דרך ה'אינדקס' של ווינדוס, מופיעים לי רק שלושה פריטים בלבד בעוד שבאמת אמור להיות הרבה יותר (ראה צילום מסך מצורף). עד לפני זמן מה היה כל הטור מתמלא בקבצים המתאימים לחיפוש, אך לאחרונה זה הפסיק.
מי יכול לעזור?

אינדקס.jpg
אינדקס.jpg (14.95 KiB) נצפה 3741 פעמים

ניים ושכיב

Re: בעייה ב'אינדקס' של ווינדוס

הודעהעל ידי ניים ושכיב » ג' מרץ 25, 2014 5:45 pm

יש כמה סיבות שיכולות לגרום לזה, ולכל אחת פתרון אחר.
הכי כדאי שתחפש על זה באינטרנט- windows search not working אם אתה קורא אנגלית, או 'חיפוש בחלונות לא עובד' בעברית.
נראה לי שהתוצאות באנגלית טובות יותר.

אם אין לך כח, נסה את לוח הבקרה -> חפש ופתור בעיות -> הצג הכל -> חיפוש ויצירת אינדקס. ועקוב אחרי ההוראות.

בלינק הזה http://support.microsoft.com/mats/windows_search/he מיקרוסופט מציעה קובץ להורדה שאמור לטפל לבד בבעיות כאלו.

(לא בדקתי אף אחת מהאפשרויות בעצמי).

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ג' מרץ 25, 2014 10:31 pm

תודה רבה על הרצון לעזור. ירבו כמותך.
אך אף אחת מעצותיך לא סייעו בעדי. אנגלית אינני קורא. בעברית חיפשתי ולא מצאתי פתרון (דברי טעם יחידים שמצאתי הם כאן: http://answers.microsoft.com/he-il/wind ... 94e5b832fb, אך לא הצלחתי לקיים את דבריו, פשוט אחד הקבצים שיש למחוק, לדבריו, לא נמחק, ותעשה מה שתעשה...).
הלינק שהבאת מוריד קובץ שבהפעלתו אני מקבל את ההודעה הבאה:
תקלה.jpg
תקלה.jpg (37.48 KiB) נצפה 3701 פעמים

וכאן אני פונה ללינק שרשם, אלא שאינני יודע היכן למצוא את ידי ורגלי בין כל ה'עזרה' המוגשת שם. מרוב עזרה לא רואים תוכנה...

ואני אובד עצות.

איש רגיל

הודעהעל ידי איש רגיל » ד' מרץ 26, 2014 12:01 am

גם אני ניסיתי להוריד את התוכנה, וקיבלתי הודעת שגיאה כנ"ל.

סינון
יצירת קשר:

הודעהעל ידי סינון » ד' מרץ 26, 2014 12:34 am

כמדומה אבל אינני בטוח, שהוא מוצא רק במקומות מסוימים במחשב ולא בכל המחשב (והראיה שכתוב למטה 'חפש בכל המחשב').
אבל עצתי שתקח תוכנה זו שהיא עובדת פלאי פלאות שברגע קטן מוצא קובץ ואפי' אם נמצא בכונן חיצוני (בפעם הראשונה לוקח כמה שניות כי הוא סורק את כל קבצי המחשב)

Everything.zip
(272.12 KiB) הורד 403 פעמים
נערך לאחרונה על ידי סינון ב ד' מרץ 26, 2014 12:38 am, נערך פעם 1 בסך הכל.

קולמוס הסופר

הודעהעל ידי קולמוס הסופר » ד' מרץ 26, 2014 1:58 am

בס"ד
ניסית לטפל באינדקס?
אם לא, אפשר תמיד לבדוק מה כלול באינדקס, וגם להוסיף מיקומים לאינדקס.
ב'עזרה ותמיכה' חפש 'יצירת אינדקס', בין התוצאות תבחר ב"שיפור החיפושים של Windows באמצעות האינדקס: שאלות נפוצות", ככלל האפשרויות שם יכולות להועיל, ובפרט האפשרות "כיצד ניתן להוסיף או להסיר מיקומי אינדקס?".

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ד' מרץ 26, 2014 11:08 am

טיפלתי באינדקס, כבר מזמן ועכשיו עשיתי זאת שוב. קבעתי לו את המיקומים וכו' וכו'. אך תמיד הוא מראה לי רק שלושה פריטים, ועל השאר הוא מודיע למעלה "מסמכים כך וכך", כמו בצילום-מסך שלמעלה.

סינון,
מי יוצר התוכנה שהבאת? אינני אוהב להתקין תוכנות שאינן מוכרות.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' מרץ 26, 2014 11:42 am

יש לי תכנה שעשיתי שמחפשת שמות של קבצים מתוך רשימה שהיא אוספת. החיפוש בה מהיר מאד, אבל היא לא מתעדכנת על כל השינויים שהנעשים כל הזמן כמו התכנה שהובאה כאן. ומדי פעם צריך להפעיל אותה כדי שתרענן את הרשימה שלה. למי שבדרך כלל מחפש קבצים שעשה לפני זמן היא יעילה.
אני לא זוכר אם העליתי אותה כאן בפורום עכ"פ אם זה מעניין אותך אני יכול לשים אותה כאן.

איש רגיל

הודעהעל ידי איש רגיל » ד' מרץ 26, 2014 11:56 am

חכם באשי כתב:טיפלתי באינדקס, כבר מזמן ועכשיו עשיתי זאת שוב. קבעתי לו את המיקומים וכו' וכו'. אך תמיד הוא מראה לי רק שלושה פריטים, ועל השאר הוא מודיע למעלה "מסמכים כך וכך", כמו בצילום-מסך שלמעלה.

סינון,
מי יוצר התוכנה שהבאת? אינני אוהב להתקין תוכנות שאינן מוכרות.

התוכנה נפוצה ומוכרת מאד, אני משתמש בה כבר למעלה משנה ונהנה מכל רגע, אחרי החצי דקה הראשונה בה היא בונה את האינדקס, היא מוצאת כל קובץ בפחות משניה. מומלץ מאד.
בעבר כבר הבאתי את התוכנה הזו בפורום (viewtopic.php?f=7&t=15408&hilit), והביאו שם גם גירסה באנגלית, שהיה מי שטען שהיא יותר נוחה.

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ד' מרץ 26, 2014 2:32 pm

אוצר,
את התוכנה שהזכרת כבר העלת לאוצר בעבר הרחוק (בימיו הראשונים והרעננים...), ואני משתמש בה לא מעט. אך היא לא מתאימה לצורך אינדקס.

סינון,
אחרי ש'איש רגיל' המליץ על התוכנה שהעלת, התקנתיה. ואכן. פלאי פלאות!! תוכנה נהדרת. המון תודות!!

גם זו לטובה

הודעהעל ידי גם זו לטובה » ו' מרץ 28, 2014 1:35 am

סינון כתב:כמדומה אבל אינני בטוח, שהוא מוצא רק במקומות מסוימים במחשב ולא בכל המחשב (והראיה שכתוב למטה 'חפש בכל המחשב').
אבל עצתי שתקח תוכנה זו שהיא עובדת פלאי פלאות שברגע קטן מוצא קובץ ואפי' אם נמצא בכונן חיצוני (בפעם הראשונה לוקח כמה שניות כי הוא סורק את כל קבצי המחשב)

Everything.zip

החיפוש רק בשם הקובץ אבל לא כוללת את הכתוב בתוך הקבצים

חזור אל “לשכת הסופרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 74 אורחים