מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

איך קונים טאבלט?

שיח עורכי ספרים והעוסקים במלאכת הקודש. שאלות, הצעות, עזרה בקריאת כת"י, פתרון וסיוע לבעיות טכניות הקשורות בהפעלת המחשב והתכנות הנלוות
רעואל המדייני

איך קונים טאבלט?

הודעהעל ידי רעואל המדייני » ש' ינואר 18, 2020 10:07 pm

אשמח לעצה טובה, איך לקנות טאבלט טוב ויעיל במחיר סביר.
אני מעוניין בעיקר בתוכנות תורניות וכתבן, ויכול להיעזר גם באפליקציות מינימליות כגון וייז וכו'.
עדיף בהרבה טאבלט שיכול להיכנס לכיס חליפה [7 אינץ']. טאבלט בגודל כזה נראה כסמארטפון, ואם לוקחים טאבלט כזה כדאי שתהיה לו מקלדת שבכך לא יראה סמארטפון.

אני באמצע בירור, ואלו הנתונים שהגעתי אליהם בינתיים:

טאבלט עם חסימה מוחלטת של אאוטנט, צריך עד גירסה אנדרואיד 5, או סמסונג. מאבדים את האחריות, ובחלק מהדגמים גם את הGPS והוויז והבלוטוס.

טאבלט של הדרן, יש מכשירים מסויימים של סמסונג שהם מוכרים. המחיר 750 / כאלף ש"ח. + 30 ש"ח לחודש סינון + 15 ש"ח לחודש לספק + 150 לשנה דפדפן.

בארץ טאבלטים מתחת 600 ש"ח לא שווים, באתרים מחו"ל אפשר בזול [איפה והיכן?].

תוכנות תורניות, אפשר להשיג ספרים מצולמים מהיברובוקס וכדומה [איני צריך, יש לי אוצה"ח וכו במחשב].

תוכנות של ספרים בטסקט חינמיים - אורייתא וספריא.

תוכנות תורניות נוחות ללימוד - ובלכתך בדרך ופווארספר, שניהם דורשים חיבור, אולם ניתן להשיג פווארספר מגירסה ישנה להתקין בטאבלט.

בקיצור, נראה שכדאי להשיג מחו"ל מכשיר טוב ובזול, לברר אצל אאוטנט אם הם יכולים לחסום בלי לקלקל מדי, להתקין את האפליקציות הנדרשות [אולי עם חיבור רגעי לאינטרנט], ולהביא לאאוטנט לניתוק.

תכנית כזו תהיה זולה, אם ארצה להתקין גם אפליקציות אינטרנטיות מינימליות אשלם פי כמה, בתוספת תשלום חודשי.

מי יכול לתקן ולהשלים מידע?

חזור אל “לשכת הסופרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 175 אורחים