מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

יעוץ קטן בוורד

קונה הכל

יעוץ קטן בוורד

הודעהעל ידי קונה הכל » ה' יולי 22, 2010 10:58 pm

לא יודע אם כאן זה המקום, אבל אני באמצע כתיבת משהו תורני, כך שאפשר לקשר זאת לאוצר החכמה...

אני עובד על קובץ וורד, שהמילה הראשונה בכל קטע גדולה ומודגשת, והיא מוקפת מסגרת [ווירטואלית].
כשאני רוצה לבטל זאת ולעשות שהמילה הראשונה תהיה כמו כל הקטע, אני עובר קטע אחרי קטע לוחץ על המילה הראשונה ואז נפתח חלון שנותן אפשרות לבטל המסגרת.

שאילתי האם יש אפשרות בפעולה אחת לבטל המסגרות מכל הקטעים בקובץ.

תודה
קונה הכל

חכם באשי

Re: יעוץ קטן בוורד

הודעהעל ידי חכם באשי » ה' יולי 22, 2010 11:09 pm

כנראה קיבלת חומר ש'עוּמד' ע"י 'משלים לוורד'.
איני יודע באיזה גירסת וורד אתה עובד, עכ"פ בגירסת 2003 יש אופציה שייתכן שתעזור לך.
תעמוד על אחד מהמילים הבעייתיות, תשחיר, לחיצה ימנית ותבחר ב"בחר טקסט עם עיצוב דומה", והוא יבחר לך את כל המילים עם המסגרות.

קונה הכל

הודעהעל ידי קונה הכל » ה' יולי 22, 2010 11:14 pm

חכם באשי כתב:כנראה קיבלת חומר ש'עוּמד' ע"י 'משלים לוורד'.
איני יודע באיזה גירסת וורד אתה עובד, עכ"פ בגירסת 2003 יש אופציה שייתכן שתעזור לך.
תעמוד על אחד מהמילים הבעייתיות, תשחיר, לחיצה ימנית ותבחר ב"בחר טקסט עם עיצוב דומה", והוא יבחר לך את כל המילים עם המסגרות.

אני אכן עובד על 2003, וכבר ניסיתי את מה שהצעת, אולם אחרי שכל המילים נבחרו, אין אפשרות לפתוח את החלון הנ"ל, כי אני צריך ללחוץ פעמיים עם לחצן שמאלי וממילא מתבטלת הבחירה של כל המילים

תחכמוני

הודעהעל ידי תחכמוני » ה' יולי 22, 2010 11:15 pm

אתה עובד עם משלים לוורד, א"כ תשלח לי את המיל של שלך לאישי.

חכם באשי

הודעהעל ידי חכם באשי » ה' יולי 22, 2010 11:16 pm

אז תנסה את עצתי לגבי המסגרת עצמה. היינו, תעמוד על המסגרת ותבצע את הפעולה שהצעתי. ואז פשוט תמחוק את הכל עם החלצן הרגיל.

קונה הכל

הודעהעל ידי קונה הכל » ה' יולי 22, 2010 11:31 pm

תחכמוני כתב:אתה עובד עם משלים לוורד, א"כ תשלח לי את המיל של שלך לאישי.

אינני עובד על משלים וורד, רק קיבלתי קובץ כזה ממישהו אחר
[אם כי הייתי מעוניין לשמוע על מעלותיו של המשלים]

חכם באשי כתב:אז תנסה את עצתי לגבי המסגרת עצמה. היינו, תעמוד על המסגרת ותבצע את הפעולה שהצעתי. ואז פשוט תמחוק את הכל עם החלצן הרגיל.

לעשות כל קטע בנפרד אני יודע, שאלתי על כל הקטעים בפעולה אחת

moyesi

הודעהעל ידי moyesi » א' אוגוסט 01, 2010 7:04 pm

איני יודע אם זה עדיין נוגע אליך, אבל על מנת לחסוך לך זמן אומר שיש לי נסיון בסוג כזה של קובץ.
העצה הפשוטה היא להשתמש באפשרות של "החלף".
היות ורוב הפעמים המילה הראשונה שיש סביבה "מסגרת" היא מודגשת או גדולה יותר או בגופן אחר או כל שילוב שהוא, ניתן בקלות לבקש מהתוכנה לחפש את המילים הללו ולהחליפם עם "סיגנון" אחר (רצוי שונה מכל הטקסט כדלהלן) בו אין "מסגרת" וכך המילה מאבדת את המסגרת שלה. יתכן שלאחר מכן הוא ישים את המילה הראשונה בשורה מעל הקטע בנפרד אבל עם האפשרות "החלף" ניתן לחפש כל מילה שכזו ולבטל את ה"סימון פסקה" כך שהמילה תתחבר עם המשך הקטע. לאחר מכן ניתן להשתמש שוב באפשרות של החלף לסדר את הגופן והגודל כרצוי.
(לי היה זכור שניתן גם להחליף ע"י "החלף" כל טקסט עם מסגרת (חיפוש והחלפה – עוד – עיצוב - מסגרת...) עם טקסט שחל עליו "הסר מסגרת" (שוב חיפוש והחלפה – עוד – עיצוב - מסגרת...) אבל ב-וורד 2010 זה לא עובד.
מקוה שזה עזר

קונה הכל

הודעהעל ידי קונה הכל » א' אוגוסט 01, 2010 7:07 pm

moyesi כתב:איני יודע אם זה עדיין נוגע אליך, אבל על מנת לחסוך לך זמן אומר שיש לי נסיון בסוג כזה של קובץ.
העצה הפשוטה היא להשתמש באפשרות של "החלף".
היות ורוב הפעמים המילה הראשונה שיש סביבה "מסגרת" היא מודגשת או גדולה יותר או בגופן אחר או כל שילוב שהוא, ניתן בקלות לבקש מהתוכנה לחפש את המילים הללו ולהחליפם עם "סיגנון" אחר (רצוי שונה מכל הטקסט כדלהלן) בו אין "מסגרת" וכך המילה מאבדת את המסגרת שלה. יתכן שלאחר מכן הוא ישים את המילה הראשונה בשורה מעל הקטע בנפרד אבל עם האפשרות "החלף" ניתן לחפש כל מילה שכזו ולבטל את ה"סימון פסקה" כך שהמילה תתחבר עם המשך הקטע. לאחר מכן ניתן להשתמש שוב באפשרות של החלף לסדר את הגופן והגודל כרצוי.
(לי היה זכור שניתן גם להחליף ע"י "החלף" כל טקסט עם מסגרת (חיפוש והחלפה – עוד – עיצוב - מסגרת...) עם טקסט שחל עליו "הסר מסגרת" (שוב חיפוש והחלפה – עוד – עיצוב - מסגרת...) אבל ב-וורד 2010 זה לא עובד.
מקוה שזה עזר

אשריך!!!!

סוף סוף!
לו ידעת כמה זמן ועצבים חסכת לי

מן השמים תבורך בכפל כפליים

מורה צדק

הודעהעל ידי מורה צדק » ב' ספטמבר 03, 2012 1:41 am

אודה מאוד למי שיוכל לעזור לי
במשלים לוורד יש אפשרות של מספרים עבריים מעל עמוד 392. אחרי שעשיתי את זה, במקטע הראשון שאחרי 392 נכתב לי במקום מס' עמוד: שגיאה, לא צוין משתנה מסמך. ובמקטע הבא ממשיך לספור כמו שצריך.

חזור אל “אוצר החכמה - תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 62 אורחים