מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

ברכות ואיחולים

תלמיד האוצר

ברכות ואיחולים

הודעהעל ידי תלמיד האוצר » ו' מאי 28, 2010 10:45 am

שלום רב

שמחתי לראות את הפורום הנפלא הזה,
תמיד חשבתי שזהו דבר נצרך וחשוב, ובלבד שיפעל בצורה הנכונה ומתקדמת.
תזכו להמשיך ולהוסיף עוד ועוד.

נויירא

Re: ברכות ואיחולים

הודעהעל ידי נויירא » ב' מאי 31, 2010 7:52 am

מאז פתיחת הפורום דוחק חוש הכרת הטובה שבי לפתוח אשכול ל...

מחמאות

כן, מחמאות אמיתיות, בלי ציניות, בלי דקדוקי עניות וקמצנות, פשוט לפרגן, וזה גם לישראלים שבינינו.

כמובן שהישראליות שלי דחתה את ההצעה על הסף, מי ירצה בזה, זה לא המטרה של הפורום, לא חסר כאן מלל, לאוצר החכמה אין זמן לקטנות, אולי יגאה ליבם של גבאי האוצר על חשבונינו, אולי ואולי...., וחוצמזה יגידו \ יראו שאני סתם פטפטן, אבל אחרי הכל + קצת מוסר [אל תשכחו לפרגן גם לי] כתבתי את ההודעה הלזו.

אז רבותיי! בלי חשבונות ונגיעות [אוייי נגיעעעס' נגיעעס'], בלי זכרונות קשים, תסתכלו על ה100% של הכוס המלאה ותפרגנו, על הגיוון בספרים, על האופציות הרבות בתוכנה, על התמיכה והצומי, על הפורום, על ההשקעה, על התועלת ועל העוצמה.

ומעכשיו המיקרופון שייך לכם קהל נכבד, בבקשה:

נ.ב. ולגבאי האוצר, אם אתם מעדיפים בלי זה אין לי בעיה, תמחקו או תנעלו, לי לא נראה שתפסידו, רק אל תשכחו לעשות לכאן קישור ב'כתבו עלינו' שבאתר הראשי, וכמובן תוכלו תמיד ליצור לעצמכם ניק חדש ולהחמיא [לניק 'אוצר החכמה' ו'איש ספר' אין הרשאת כתיבה כאן], אתם מכירים טוב מכולנו את ההשקעה העמל והעוצמה.

יצחק

הודעהעל ידי יצחק » ב' מאי 31, 2010 12:19 pm

באמת, איך לא חשבנו על זה?
אני כבר משתמש חמש שנים עם האוצר שברשותי, ואלפי מראי מקומות תוקנו בעזרת האוצר והחיפוש המיוחד, עשרות ת''ח נעזרים על ידי האוצר שברשותי.

תלמיד האוצר

הודעהעל ידי תלמיד האוצר » ג' יוני 01, 2010 8:39 pm

אכן זו הייתה מטרתי בפתיחת אשכול זה
הזדמנות מצויינת להביע רחשי לב של הרבה תלמידי חכמים שמחזיקים ברשותם את התוכנה כבר הרבה שנים טובות,
ואף הוזילו מכספם בנוסף לרכישת התוכנה, אלפים רבים [ללא גוזמא!] של שקלים לעדכונים ושדרוגים,
ואף על פי שיש להרבה מאתנו קצת טענות על נושא השדרוגים לחברים ותיקים שאינם זוכים להתייחסות קצת יותר מועדפת מאשר לרוכשים חדשים.
עם כל זאת בואו נביע את תודתינו מעומק הלב, על ההשקעה ענקית שכזו, בין בדמים בין בכח אדם וכו'.
על הכל תודה.

מבי מדרשא

הודעהעל ידי מבי מדרשא » א' יוני 06, 2010 4:29 am

שמח אני להצטרף לדברי קודמי. מעבר לפורום שמביא ים של עזרה, ומורה על אכפתיות ‏(או חוש עסקי טוב)א הרי שעל עצם הפרויקט שעלותו מסתכמת מן הסתם במיליוני שקלים, מגיע ישר כח גדול ועצום. כמה שפתיים דובבות בזכותכם, כמה ספרים ומאמרים חדשים נכתבים בזכותכם. ישר כח על הכל..

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ב' יוני 07, 2010 2:54 pm

אנחנו מודים מקרב לב לכל המודים והמעודדים. 

אוהבתורה

הודעהעל ידי אוהבתורה » ג' יוני 15, 2010 11:39 am

גם אני רוצה להודות שאוצר החכמה זה דבר נפלא, כמעט בלתי נתפש כמה שהוא מיוחד ...

ולאלה שחושבים שזה יקר מדי, אפשר לומר שסך הכל זה עולה 150 ש"ח בחודש, למשך 3 שנים ... ובעברית צחה קוראים לזה "ביג דיל" !! (לא אני לא עובד שם, והלואי ולא הייתי צריך לשלם גם את זה ..)

אפשר לומר שזו סוף סוף תוכנה שמיודעת בדיוק לקהל שלנו, קרי: הלומדים. יש כאן הרבה דברים מועילים מאוד בעזרה לחיפוש ועוד היד נטויה, ונראה לענ"ד שהרבה מן הדברים המועילים שיש בתוכנה, הם בזכות זה שבעלי התוכנה הבינו שכדאי להקשיב לבקשות הציבור, כי ה'מתשמש' המצוי, יודע מה הוא צריך ומה חסר לו כשהוא מחפש או מעיין.

כל טוב ובהצלחה רבה בהמשך

ישראל הר כסף

הודעהעל ידי ישראל הר כסף » ג' יוני 15, 2010 1:31 pm

תלמיד האוצר כתב:ואף על פי שיש להרבה מאתנו קצת טענות על נושא השדרוגים לחברים ותיקים שאינם זוכים להתייחסות קצת יותר מועדפת מאשר לרוכשים חדשים.

לאלה מ'למעלה', אם רק תתפסו איזה פירגון יש בתלונה זו, תבינו כמה ההצלחה שלכם למתג את 'אוצר החכמה' ככלי המועדף על כל בן תורה אדירה.
כי למה שיהיה הבדל בין מי שרכש לפני זמן רב למי שהוא חדש? אם לא שזה פשוט הרגשה של מועדון כזה של חברי 'אוצר החכמה' שיש לכל מי שנושא איתו את ה'אוצר', כאילו זה משהו שהוא חלק ממנו, ומזה באה התלונה הזו שמזכירה לנו את שיעור א' והקיבוץ בישיבה- שמה זה אם לא הרגשת השייכות החזקה. אשריכם!!!
(למי שיש את פרוייקט השו"ת למשל, ברור שאין את ההרגשה הזו, וממילא לא את התלונה הזו).
עלו והצליחו.

חזור אל “אוצר החכמה - תמיכה טכנית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים