מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

אין הלכות נדרים בערוה"ש מהדורת עוז והדר

מילתא דתמיהא, בשורת ספרים חדשים, עיטורי סופרים ומטפחת ספרים.
אבא יודן

אין הלכות נדרים בערוה"ש מהדורת עוז והדר

הודעהעל ידי אבא יודן » ג' ינואר 05, 2016 9:37 pm

זה מזמן שאני אוגר פרוטה אל פרוטה לרכוש ערוה"ש מהדורת עוז והדר והנה אני פותח אותו והייתי בהלם הלכות נדרים, אין!
הכי נשמע כזאת "עוז והדר" המתיימר להוציא רק תמים בלי מום כזה שהעולם לא ראה יעשה כזה ?!
חוששני ממקח טעות!

מה שנכון נכון

Re: אין הלכות נדרים בערוה"ש מהדורת עוז והדר

הודעהעל ידי מה שנכון נכון » ג' ינואר 05, 2016 9:40 pm

זה י"ל לראשונה לפני כעשרים וחמש שנה, יחד עם הלכות שבועות ודרשותיו, ע"י נכדי המחבר כמדומני, והזכויות ככה"נ שייכות להם.

אבא יודן

הודעהעל ידי אבא יודן » ג' ינואר 05, 2016 10:02 pm

מה שנכון נכון כתב:זה י"ל לראשונה לפני כעשרים וחמש שנה, יחד עם הלכות שבועות ודרשותיו, ע"י נכדי המחבר כמדומני, והזכויות ככה"נ שייכות להם.

ידעתי משנ"נ ידעתי, וגם אני חשש כך, והספר כולו לא?

מה שנכון נכון

הודעהעל ידי מה שנכון נכון » ג' ינואר 05, 2016 11:43 pm

וכי אין המנהג להמתין ע' שנים. [לכה"פ ע"פ חוקי הקיר"ה, מבלי להכנס לענין ההלכתי].

זבד

הודעהעל ידי זבד » ב' ינואר 11, 2016 5:45 pm

עד שאתה חושש למקח טעות, תברר היטב לפני כתיבתך.

הסט ערוך השלחן כבר לא היה להשיג מזה כשנה, וגם אני שחסכתי פרוטה לפרוטה, המתנתי כמעט שנה, עד שהיה להשיג
ולמיטב ידיעתך הסיבה שלא היה להשיג כי הדפיסו בערב ראש השנה מהדורה חדשה, והכניסו בתוכו את הכרך המדובר על הלכות שבועות ונדרים, וגם הגיהו אותו מכתב יד המחבר באדיבות המשפחה שנתנה את רשותם.
גם חסכו במקום, כי הורידו כרכים, במהדורה הקודמת היה 13 או 14 כרכים וכעת זה 9 או 10 כרכים.

ואכן לא בא כבושם הזה, כל פרוטה שחסכתי, היתה שוה. חייבים לציין את "עוז והדר" לטובה על הספר הזה לפחות. מגיע להם.

אם בטעות רכשת את המהדורה הישנה, כלומר, שהתמזל מזלך למצוא אותה כעת לרכישה אחרי שאזלה מן השוק לפני כשנה, אנא התכבד להמשיך ולאגור פרוטה לפרוטה, ותקנה את הכרך החסר, תברר אם הם מוכרים את הכרך החסר כבודד,
ואם לא, אז תאגור עוד כמה פרוטות ותקנה את הסט השלם, ושוב לא יהיה לך חשש של מקח טעות, ותצא מידי הספיקות.
חדל מן החששות!!

אבא יודן

הודעהעל ידי אבא יודן » ג' ינואר 12, 2016 12:31 am

זבד כתב:עד שאתה חושש למקח טעות, תברר היטב לפני כתיבתך.

הסט ערוך השלחן כבר לא היה להשיג מזה כשנה, וגם אני שחסכתי פרוטה לפרוטה, המתנתי כמעט שנה, עד שהיה להשיג
ולמיטב ידיעתך הסיבה שלא היה להשיג כי הדפיסו בערב ראש השנה מהדורה חדשה, והכניסו בתוכו את הכרך המדובר על הלכות שבועות ונדרים, וגם הגיהו אותו מכתב יד המחבר באדיבות המשפחה שנתנה את רשותם.
גם חסכו במקום, כי הורידו כרכים, במהדורה הקודמת היה 13 או 14 כרכים וכעת זה 9 או 10 כרכים.

ואכן לא בא כבושם הזה, כל פרוטה שחסכתי, היתה שוה. חייבים לציין את "עוז והדר" לטובה על הספר הזה לפחות. מגיע להם.

אם בטעות רכשת את המהדורה הישנה, כלומר, שהתמזל מזלך למצוא אותה כעת לרכישה אחרי שאזלה מן השוק לפני כשנה, אנא התכבד להמשיך ולאגור פרוטה לפרוטה, ותקנה את הכרך החסר, תברר אם הם מוכרים את הכרך החסר כבודד,
ואם לא, אז תאגור עוד כמה פרוטות ותקנה את הסט השלם, ושוב לא יהיה לך חשש של מקח טעות, ותצא מידי הספיקות.
חדל מן החששות!!

במקום שאמרו לקצר אינך רשאי להאריך
אדרבא הוא הנותנת כלומר הם תפשו שלא מתאים להוצאת "עוז והדר" כשחלק נכבד חסר!
האין זה סברה שמי שמתיימר לתת שלם ונתן חסר שזה גניבה? ולפחות אודי לי מיהת גניבת דעת.

חזור אל “מטפחת ספרים ועיטור סופרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 830 אורחים