מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

באגים בגרסה 12

דווחו לנו על דפים חסרים או בלתי קריאים, ספרים שלא נפתחים, נשמח לתקן ולשפר!
חובב_ספרים

באגים בגרסה 12

הודעהעל ידי חובב_ספרים » ג' אוגוסט 05, 2014 10:49 pm

כשלוחצים על עזרה נפתח קובץ בשם מדריך למשתמש, אבל חוץ מעמ' הראשון כתוב עליו שהוא עבור גר' 10. לא ברור אם הטעות הוא רק בזה או שבאמת אינו עבור גר' 12, אבל עכ"פ בע' 10 של הקובץ יש תמונה של חלון האפשריות וכנראה זה של גר' קודמת. [קובץ המודפס מושלם יותר וכתוב עליו שהוא עבור גר' 12 אך כנראה גם זה אינו מותאם לגמרי לגר' 12. לדוגמא בעמ' 15 ב'מיון' לא הביאו שאפשר למיין לפי סדר דורות. גם מה שכ' בראש עמ' 20 שע"י לחיצה על עמוד תהפוך החץ ליד שייך לגרס' קודמת, ב12 תלוי באם הוא במצד הזזת עמודים או בחירת קטע, ולא ראיתי הסבר לזה במדריך למשתמש.]
בחלון האפשריות יש אופציה לבחור בין "משוכלל ובתוספת רווח תנועה ברשימה המלאה" או "תנועה ברשימה המלאה ובתוספת רווח משוכלל". לא מצאתי הסבר לזה בשום מקום.
בלחצן גישה מהירה של תנ"ך חסר דברי הימים.
בחלון חיפוש על פי שם ספר כתוב - חפש שם ספר. כשבאים להקליד שם זה לא נמחק תמיד באופן אוטומטי וצריך לטרוח למחוק אותו כדי להקליד שם. [הרבה פעמים זה כן נמחק אוטומטי.]

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

Re: באגים בגרסה 12

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ג' אוגוסט 05, 2014 11:54 pm

בקשר לעזרה אני אבקש לבדוק את זה. כיוון שאני לא עוסק בזה בכלל אני לא יודע כעת.

כאשר אתה מתחיל להקליד שם של ספר בשורת חיפוש הספר התכנה מראה לך רק ספרים שהאותיות הקלדת הם חלק משמם. לזה אנו קוראים חיפוש משוכלל. לעומת זאת אם תתחיל להקיש רווח ואח"כ שם של ספר תראה את כל הרשימה ורק תעבור לשורה המתחילה בשם שכתבת (הצורה שהיתה בגירסאות ישנות יותר) לזה אנחנו קוראים תנועה ברשימה המלאה

מי שמעדיף לעבוד בדרך כלל בשיטה השנייה, יעדיף שהמצב יהיה הפוך שהקלדה רגילה תתן את השיטה השנייה ואם התחיל את ההקלדה ברווח אז תופעל השיטה של חיפוש משוכלל. שינוי זה ניתן לעשות באפשרויות כפי שציינת.

אצלי בלחצן של גישה מהירה בתנ"ך לא חסר דברי הימים. מכל מקום אתה יכול ללחוץ עם הכפתור עם הלחצן הימני ולהוסיף את זה.
אבקש בעז"ה מחר לבדוק אם בגירסאות שיצאו בזמן האחרון קרתה תקלה.

הבעייה שהמילים חפש שם ספר לא נמחקות תוקנה לפני כשבוע ולפי מה שבדקתי זה נראה תקין. אתה יכול להוריד את הגירסה האחרונה כמו שמבואר כאן
http://forum.otzar.org/forums/viewtopic.php?f=32&t=14203#p177004

אם זה עדיין לא נפתר תציין כאן בבקשה.

חובב_ספרים

הודעהעל ידי חובב_ספרים » ד' אוגוסט 06, 2014 12:35 am

אוואסט אינו נותן להוריד העדכון, הגם שהוספתי אותו לכתובות בטוחים.
אני מציע לעשות קובצי העדכון אם סיומת תמימה כגון txt להערים על האנטי וירוס והמשתמש יכול להחךיף אותו אח"כ לexe ולהפעיל אותו.

סמל אישי של המשתמש
אוצר החכמה
מנהל האתר

הודעהעל ידי אוצר החכמה » ד' אוגוסט 06, 2014 12:59 am

אתה בטוח שזה האוואסט ולא משהו אחר שלך?

יש לי מחשב שבו מותקן אוואסט לצורך בדיקת העניין. וניגשתי אליו עכשיו והורדתי ואח"כ חילצתי וביקשתי מהאוואסט לסרוק והוא הודיע שלא נמצא איום והכל תקין.

בכל מקרה אם תרצה תפנה אלי מחר בבוקר בפרטי וננסה ליצור קשר להבהיר את העניין.

חובב_ספרים

הודעהעל ידי חובב_ספרים » ד' אוגוסט 06, 2014 2:13 am

קבלתי הודעה מאוואסט שהוא חסם ההורדה מחמת חשש לוירוס.

חזור אל “אוצר החכמה - תיקונים והערות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 116 אורחים