מפרשי האוצר
חיפוש גוגל בפורום:

מהדיר ספר, מאין יודע אם לא צפוי לצאת מקודם ע"י מישהו אחר

שיח עורכי ספרים והעוסקים במלאכת הקודש. שאלות, הצעות, עזרה בקריאת כת"י, פתרון וסיוע לבעיות טכניות הקשורות בהפעלת המחשב והתכנות הנלוות
שייף נפיק

Re: ריכוז "התחלות" של פרוייקטי ההדרה

הודעהעל ידי שייף נפיק » ש' פברואר 10, 2018 11:30 pm

קרית מלך כתב:מה יקר חסדו?

New Doc 2018-02-10.pdf
(221.48 KiB) הורד 335 פעמים

לכל השואלים, זה עדיין אקטואלי, אני מבקש רק את דמי ההקלדה, אני לא בעלים על הזכויות, אבל לכאורה אין בעלים, הספר נדפס לפני כמה שנים על ידי 'המכון להנצחת רבני וחסידי פולין'
תשמ"ו. ושמעתי מהרב דוד מנדלבוים שליט"א שהמולי"ם שחל"ח ואין זכויות יוצרים.

קלונימוס הזקן

הודעהעל ידי קלונימוס הזקן » ו' פברואר 16, 2018 12:16 pm

בכלל האפשרויות שעליהן צר לי, ובשלהן נפתח האשכול, גם "חצאי עבודות", אדם שריכז חומר לקראת הוצאת מהדורה מוערת של אחד מספרי האחרונים, ואז יצאה מהדורה מפוארת במיוחד לאור עולם ו"סתמה את הגולל" על רעיונו. עדיין יש אצלו חומר טוב שחבל עליו.

סמל אישי של המשתמש
איש_ספר
מנהל האתר

הודעהעל ידי איש_ספר » ש' פברואר 17, 2018 11:21 pm

אני הק', בבחרותי, חשבתי שנכון להו"ל שאג"א עם ליקוט רחב מדברי אחרונים שנו"נ בדבריו.
עשיתי דוגמא מעשרה סימנים והצגתי את העבודה לפני הרב בוקסבוים ז"ל, (אחרי ששמעתי שהוא שוקד/יוזם להו"ל מהדורה חדשה) וכנראה לא נשאה חן בעיניו. וכנראה משום כך רפו ידי.
החומר אצלי, המעוניין בו יבוא ויטול...

אגב, עד עתה לא הופיעה מהדורה במתכונת זו. מהדורתו המצוינת של הרב מצגר, ההערות הן בעיקר מדברי ראשונים, (וגם חסרה את שאג"א החדשות), לפני כשנה שנתיים הופיעה בארה"ב מהדורה בת ג"כ (נכנסה בעדכון 16), בה הושם דגש על דברי אחרונים, ועדין יש להוסיף כפלים לתושיה.

חזור אל “לשכת הסופרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 74 אורחים